Co o nas mówią?

Opinie naszych Klientów

5/5
mgr Krystyna Makara
dyr. Przedszkola nr 22 w Tychach
Drodzy Rodzice, jeżeli Wasze dziecko mówi niepłynnie, ma jakąkolwiek wadę wymowy szczerze polecam Państwu panią Annę Reder –logopedę. Pani Ania współpracuje z naszym przedszkolem już od wielu lat, jest osobą o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu, do tego pełną empatii i zrozumienia dla indywidualnych potrzeb każdego ze swoich podopiecznych. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczą. Duży odsetek dzieci kończących przedszkole ma również w pełni zakończoną terapię logopedyczną. Jeszcze raz polecam!
mgr Izabela Wilgocka
dyr. Przedszkola Mundo Marino
Pani Ania z przedszkolem Mundo Marino współpracuje już od 10 lat. Nie wyobrażam sobie innego specjalisty w swoim zespole. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, a także ogromną wiedzę którą doskonale potrafi wykorzystać w praktyce. Z czystym sumieniem serdecznie polecam.
Monika Pawelczyk
Pani Ania to bardzo dobry specjalista. Ma cierpliwość do dzieci, potrafi zmotywować do podjęcia wysiłku zarówno w gabinecie jak i w domu. Na zajęciach w Akademii zawsze panuje miła i dobra atmosfera.
Katarzyna Gancorz
Zajęcia w Akademii Rozwoju po prostu fantastyczne. Moje dziecko zawsze wychodzi zadowolone, uśmiechnięte. Są to pierwsze zajęcia logopedyczne, które lubi i na które chętnie chodzi. Polecam to miejsce. Najlepsze.
Ewelina Sobiegraj
Po ponad dwuletniej współpracy, serdecznie polecamy panią Anię! Doskonale zna się na logopedii. Posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, co potwierdzają liczne certyfikaty. Potrafi zainteresować dziecko zadaniem ale też nie boi się dziecku sprzeciwić i każde zadanie (mimo sprzeciwu dziecka) jest wykonywane do końca. W terapii nie uczestniczy tylko dziecko ale też rodzice czy osoby przychodzące z dzieckiem na zajęcia, ponieważ pani Ania tłumaczy na czym zadanie polega, czemu służy, jak wykonywać takie czy podobne zadania z dzieckiem w domu. Nam została przekazana ogromna wiedza, która jest codziennie wykorzystywana także przy młodszym rodzeństwie. Sprzęt, z którego korzysta jest profesjonalny a przygotowywane materiały nawiązują do zainteresowań dziecka czy np. pory roku, świąt.
look-akadmiea-rozwoju-katowice-2

Zadbamy o rozwój Twojego dziecka

Lorem ipsum dolor sitvehicula felis, dolor sit amet, adipiscin quis volutpat estni nuncase.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Stworzyliśmy przyjazne warunki pracy dające dziecku pełne poczucie bezpieczeństwa. W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii. Zależy nam przede wszystkim aby podczas zajęć zostały osiągnięte zamierzone cele a jednocześnie aby uśmiech przez cały ten czas gościł na buziach dzieci. Każdego dnia służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, proponując szereg ćwiczeń, które można wykonywać w zaciszu domowym, ponieważ wiemy że taki model pracy przynosi najlepsze rezultaty.
look-akadmiea-rozwoju-katowice