O Akademii

Akademia Look to...

Akademia Look to miejsce, w którym w sposób profesjonalny z pełnym zaangażowaniem pomożemy dziecku w pokonaniu trudności rozwojowych oraz w osiągnięciu wyznaczonego celu.

ANNA REDER
look-akadmiea-rozwoju-katowice-2

Zadbamy o rozwój Twojego dziecka

Akademia Look zepewnia wsparcie najlepszych specjalistów z doświadczeniem

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Stworzyliśmy przyjazne warunki pracy dające dziecku pełne poczucie bezpieczeństwa. W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii. Zależy nam przede wszystkim aby podczas zajęć zostały osiągnięte zamierzone cele a jednocześnie aby uśmiech przez cały ten czas gościł na buziach dzieci. Każdego dnia służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, proponując szereg ćwiczeń, które można wykonywać w zaciszu domowym, ponieważ wiemy że taki model pracy przynosi najlepsze rezultaty.

Co nas wyróżnia

Akademia Rozwoju to przede wszystkim doświadczenie oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy. Nasze usługi świadczymy z należytą starannością, profesjonalizmem oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Naszą motywacją do działania jest osiąganie przez naszych podopiecznych wyznaczonych celi, ich zadowolenie a także chęć do podejmowania dalszych wysiłków.

Profejsonalizm

Jakość

Dostępność

Akademia Rozwoju powstała z myślą o rodzicach i ich dzieciach, które potrzebują pomocy w osiągnięciu prawidłowego rozwoju. Ideą naszej Akademii jest nieustanne wspieranie naszych podopiecznych w ich dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu a także doskonalenie ich umiejętności tak aby uwierzyli w swoją niepowtarzalną wartość oraz możliwości.

Terapia skoncentrowana jest na niwelowaniu wszelkich nieprawidłowości, które dotyczą prawidłowego funkcjonowania dziecka. Prowadzone zajęcia stwarzają dzieciom z zakłóceniami rozwojowymi możliwość wyrównania braków ułatwiając im codzienne funkcjonowanie a także pozwalają na podwyższenie ich samooceny oraz motywacji do działania. Terapie prowadzimy w oparciu o kluczowe dla nas zasady z zachowaniem najwyższych standardów pracy terapeutycznej. Wszystkie zajęcia dostosowane są do indywidualnych możliwości oraz predyspozycji ich uczestnika. W procesie terapii wykorzystujemy wszelkie możliwości dziecka, staramy się aby zaangażowana była maksymalna liczba zmysłów oraz umiejętności posiadanych przez dziecko.

Zależy nam na świadomym i aktywnym uczestnictwie w terapii. Naszym zadaniem jest pobudzać zainteresowanie dziecka zajęciami oraz skutecznie motywować do podejmowania wysiłku. Aby zapewnić komfortowe warunki nasze gabinety są w pełni dostosowane do potrzeb terapii, są przyjazne dla dziecka. Odpowiedni wystrój wnętrz zapewnia poczucie bezpieczeństwa oraz spokoju nie rozpraszając uwagi a skupiając ją na prowadzonych ćwiczeniach, dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć oczekiwane rezultaty w krótszym czasie. Nasze usługi świadczymy z należytą starannością i profesjonalizmem. Stale poszerzamy naszą wiedze i kompetencje, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów ale w pełni zaspokoić ich potrzeby.

Serdecznie zapraszamy na pierwszą wizytę zapoznawczą, która trwa 30 min. i pozwoli nam zaprzyjaźnić się z waszym dzieckiem oraz przedstawić państwu naszą indywidualnie dobraną do Waszych potrzeb ofertę cenową.